
• Технології, якими виготовлявся акумулятор у конкретного виробника.
• Термін та умови його зберігання до моменту покупки.
• Добросовісність автовласника.
На перші два пункти господар авто вплинути не може. Але від того, як він стежитиме за акумулятором, залежить багато чого. Для того, щоб бути впевненим у правильному зберіганні пристрою, необхідно купувати в перевірених місцях. Такою торговою точкою є інтернет магазин акумуляторів – https://standardoil.com.ua/akumulyatori-uk/
Останнім часом технології виробництва акумуляторів удосконалились. Вони стали мати більш привабливий вигляд і підвищилася їхня надійність. Але сучасні пристрої не підлягають ремонту, тому що всі банки полягають у нерозбірному корпусі, а зверху приварюється кришка. Якщо її видалити, користуватися акумулятором буде неможливо. Єдине, що може зробити користувач, - це виміряти щільність електроліту.
Головною умовою тривалої служби акумулятора є його відповідність транспортному засобу. Не можна використовувати пристрій невеликої ємності у транспортних засобах з великим двигуном, особливо якщо він дизельний. Слід пам'ятати, що якщо в авто використовується клімат-контроль та інші пристрої, які потребують живлення, на них також потрібно розраховувати ємність. При цьому встановлювати акумулятори великої ємності на малолітражки також заборонено. Такі неправильні умови експлуатації призводять до постійного недозаряду або перезарядження пристрою, що у кілька разів скорочує його життя. Для того, щоб правильно підібрати ємність акумулятора для свого автомобіля, потрібно скористатися продуманою виробниками таблицею відповідності.
У продажу можна знайти акумулятори, які мають індикатор заряджання. Це лампочка сигналізує господаря про стан електроліту. Але проблема полягає в тому, що система не збирає даних з усіх банок, а передає інформацію з однієї. Виходить, що відомостей про решту банків немає. Для того щоб тримати їх під контролем, можна придбати спеціальні пробки з індикатором.